Міста-побратими
Обрати сторінку
Робота відділу культури молоді і спорту спрямована на організацію та проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у навчальних закладах міста комунальної власності, у міському товаристві інвалідів, у місцях масового відпочинку громадян та співпрацю з громадськими організаціями міста, а також створення умов для впровадження та популяризації здорового способу життя, ідей олімпізму, залучення населення міста до активних занять фізичною культурою і спортом.
На виконання рішення сесії Моршинської міської ради від 22 грудня 2016 № 281 про затвердження «Програми розвитку з розвитку фізичної культури та спорту у місті Моршині на 2017 – 2021 роки» протягом п’яти років проведено понад 60 змагань. Також місто бере активну участь в обласних спортивно-масових заходах, в тому числі особи з інвалідністю та ветерани спорту.
На базі НВК «СЗШ – ліцей» м. Моршина проводяться змагання для шкільної молоді з шахів, шашок, настільного тенісу, стрільби з пневматичної гвинтівки, футболу, легкої атлетики, міські етапи обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» та «Олімпійське лелеченя». Проводиться «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень», церемонія підняття прапора НОКу з нагоди початку олімпійських та паралімпійських ігор, загальноміське спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури а спорту. Протягом року відбуваються дитячі регіональні футбольні турніри «Моршинська весна» та «Моршинська осінь».
В рамках відзначення Дня міста Моршина організовуються регіональні турніри з шахів та шашок, велопробіги, футбольні турніри з залученням команд підприємств та організацій міста. Спільно з обласною федерацією пейнтболу проведено лігу «Тактичних п’ятірок».
Сформовані спортивні команди міста протягом 2016 – 2020 років брали активну участь у обласних спортивних іграх Львівщини з таких видів спорту: настільний теніс, легкоатлетичний крос, плавання, бадмінтон, біг на лижах, волейбол, шашки, шахи, оздоровчий туризм.
Активну участь у спортивних іграх Львівщини беруть члени Моршинського міського товариства інвалідів. За підсумками 2017 року, команда міста у категорії «люди з інвалідністю» зайняла друге місце.
У 2017 році завершено реалізацію проекту «Реконструкція спортивного майданчика по вул. Лесі Українки в м.Моршині Львівської області» (загальна вартість 2435,015 тис. грн.)
Протягом 2017 – 2019 років в рамках реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року облаштовано 5 майданчиків з тренажерним обладнанням за адресами: Д.Галицького 32, Шевченка 1, 50-річчя УПА, Джерельна 1 та Л.Українки 36.
У 2019 році за кошти міського бюджету облаштовано баскетбольний майданчик сучасним пластиковим покриттям та баскетбольними щитками.
Окрім цього, м. Моршин є частиною одного регіонального (№ 12) і двох обласних (№501, 506) велосипедних маршрутів, а також одного (№19) регіонального пішохідного маршруту.