Рішенням сесії Моршинської міської ради № 239 від 20 вересня 2021 року, створено консультативно – дорадчий орган Молодіжну раду Моршинської міської ради та затверджено положення про Молодіжну раду та склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів Молодіжної ради Моршинської міської ради.

Відповідно до протоколу засідання ініціативної групи визначено дату установчих зборів – 28 жовтня 2021 року та терміни прийняття документів від кандидатів (громадян України, жителів Моршинської територіальної громади віком від 14 до 35 років) до складу Молодіжної ради з 27.09.2021 року по 15.10.2021 року.

Відповідно до п. 14 затвердженого положення про Молодіжну раду, до складу молодіжної ради на добровільній основі можуть включатися:

–  по одному представнику від кожного навчального закладу, кандидатури яких подаються учнівським самоврядуванням даного навчального закладу;

– по одному представнику від кожного населеного пункту за поданням старости (в.о. старости) села;

– по одному представнику від молодіжних громадських організацій, що зареєстровані та діють в межах  Моршинської ТГ;

– самовисуванці, які зібрали 20 підписів від молодих жителів громади (віком від 14 до 35 років) на свою підтримку.

Самовисуванці подають заяву про включення до складу Молодіжної ради Моршинської міської ради на ім’я голови ініціативної групи Гаврилів Богдани Любомирівни, завірену копію паспорта, контактний телефон та підписний лист з 20-ма підписами молодих осіб, жителів Моршинської територіальної громади (віком від 14 до 35 років) на свою підтримку.

Документи можна подавати в паперовому форматі в управління соціально-гуманітарної політики Моршинської міської ради (м.Моршин, вул. Івана Франка, 15, І поверх будівлі міської ради, відповідальна особа Михайлишин Тарас) або в електронному форматі (скан pdf) на e-mail: molodizhnarada_morshyn@ukr.net.

Довідка за телефоном: 6-09-62.