Міста-побратими
Обрати сторінку

Сьогодні, 16 березня 2020 року, відбулося позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вирішення питання виділення коштів із резервного фонду міського бюджету міста Моршина для закупівлі індивідуальних засобів захисту в умовах загрози епідемії гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID – 19 на території міста Моршина.

Раніше, 13 березня 2020 року, відбулося позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття протиепідемічних заходів реагування на поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.“ на якому вирішено :

1. забезпечити проведення дезінфекційних заходів у транспортних засобах, заходів поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей (вокзал станції Моршин, автомобільний вокзал).

2. проводити постійний моніторинг епідемічної ситуації з урахуванням ризику занесення коронавірусної інфекції із сусідніх територій та держав.

3. максимально обмежети пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби.

4. виключити планування та проведення культурних, політичних, соціальних, релігійних та інших заходів за масової участі громадян у тому числі пов’язаних з виїздом громадян України за кордон.

5. скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відео конференцій усі нараді заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадських слухань та обговорень) за винятком виключних випадків.

6. скасувати проведення особистих прийомів громадян керівниками всіх відділів міськвиконкому та перевести за можливості всі масові соціально-значимі заходи в режим здійснення інтернет-стримінгу.

7. рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти.

8. довести до керівників підприємств, установ і організацій міста вимоги:

8.1 запровадження щоденного температурного скринінгу персоналу, негайного відправлення додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

8.2 максимального переведення для виконання персоналом роботи на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій та технологій.

8.3 Запровадження режиму профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

8.4 Передбачення режиму регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснення дезінфекційних заходів за допомогою кварцування.

Також, нагадуємо, що з 12 березня 2020 року у місті Моршині запроваджено тритижневий карантин в усіх закладах освіти міста незалежно від форми власності та сфери управління .