Міста-побратими
Обрати сторінку

Повідомлення про оприлюднення Проекту Детального плану території для реконструкції індивідуального житлового по вул.Івана Франка,57-В в м.Моршині (зміна цільового призначення земельної ділянки) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

  • Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Проект Детального плану території для реконструкції індивідуального житлового по вул. Івана Франка,57-В в м. Моршині (зміна цільового призначення земельної ділянки).

Детальний план території розробляється з метою зміни цільового призначення земельної ділянки.

  • Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Моршинська міська рада Львівської області.

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 26.03.2024 року до 24.04.2024 року.

б) способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу:Моршинська міська рада Львівської області (82482, Львівська обл., м. Моршин, вул. Івана Франка, 15).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських обговорень:

19.04.2024 року о 15:00 год. в приміщенні Моршинської міської ради Львівської області (82482, Львівська обл., м. Моршин, вул. Івана Франка, 15).

г)Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Моршинська міська рада відділ архітектури та містобудування (82482, Львівська обл., м. Моршин, вул. Івана Франка, 15).

Адреса сайту:https://morshyn-rada.gov.ua/.

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Моршинська міська рада Львівської області (82482, Львівська обл., м. Моршин, вул. Івана Франка, 15), ел. адреса: morshin_rada@ukr.net. Строки подання зауважень та пропозицій – з 26.03.2024 року до 24.04.2024 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Моршинська міська рада Львівської області.

  • Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена.

Звіт СЕО вул. Ів. Франка 57в 1

ДПТ Ів.Франка,57В м.МОРШИН