Міста-побратими
Обрати сторінку

Освітній процес у закладах освіти міста Моршина організовано відповідно до вимог зазначених у постанові № 50 від 22 серпня 2020 року « Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби ( COVID -19)».
Особливу УВАГУ хочемо звернути на те, що відповідно до п.17 даної постанови ОСНОВНИМ ЗАХОДОМ ГІГІЄНИ РУК В УМОВАХ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ Є МИТТЯ РУК (в кожному санвузлі наявне рідке мило та паперові рушники). Використання антисептиків доцільне лише при відсутності проточної води.
При входах в школу проводиться температурний скринінг та облаштовано пункти дизенфекції рук.
Працівниками розроблено алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, проведено роз’яснювальну роботу та інструктаж з учасниками навчально-виховного процесу.
Школа забезпечена засобами індивідуального захисту та дизенфікуючими засобами, рідким милом та паперовими рушниками. Організовано збір використаних засобів індивідуального захисту ( в санвузлах розташовані урни з кришками, які утилізовують по мірі заповнення).
Після проведення занять провітрюються класні кімнати, а у кінці навчального процесу проводиться дизенфікуюче прибирання.

Наша спільна відповідальність зробити навчальний рік безпечним для наших дітей.
Дякуємо за поради, підказки, допомогу та конструктивний діалог.