Міста-побратими
Обрати сторінку

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 року № 1042, в зв’язку з завершенням терміну повноважень складу спостережної комісії виконавчого комітету Моршинської міської ради виконавчим комітетом формується новий склад спостережної комісії. Основним завданням комісії є організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання.

До складу спостережних комісій входять представники громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та окремі громадяни.

Членами спостережних комісій не можуть бути судді, представники органів прокуратури, юстиції, органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше входили до складу спостережних комісій.

З метою включення до складу спостережної комісії представників громадських організацій, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та окремих громадян Моршинської територіальної громади, виконавчий комітет звертається з пропозицією подавати кандидатури осіб до складу спостережної комісії.

Підприємства, установи і організації незалежно від форми власності, які бажають включити до складу комісії своїх представників, подають до виконавчого комітету Моршинської міської ради, який утворює спостережну комісію, відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації.

Окремі громадяни Моршинської територіальної громади, які мають бажання працювати в спостережній комісії подають заяви, підписані особисто.

Прийняття заяв та пропозицій триватиме до 20 вересня 2021 року.