В суботу, 15 травня 2021 року представники Моршинської міської ради: перший заступник міського голови Юрій Янків, секретар ради Микола Воєвода та начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури міської ради Ірина Пеленська взяли участь в навчальному тренінгу з розроблення стратегії розвитку громади, який організувала обласна асоціація місцевих рад “Ради Львівщини” в м.Львові.

Навчання для представників 7 громад Львівщини проводив експерт Василь Кашевський-автор 7 тренінгових курсів та 9 посібників з питань стратегічного планування, бізнес-планування, парламентських процедур, організаційного та регіонального розвитку, який має досвід розробки 14 стратегій регіонального розвитку та 35 стратегій міст та районів з різних областей України, громадських організацій України та Білорусі. Тренер Школи з проектного менеджменту для працівників органів місцевого самоврядування Асоціації міст України.

За участі експертів Західноукраїнського регіонального навчального центру робочі групи 7 територіальних громад Львівщини до кінця 2021 року мають розробити власні стратегії розвитку громад.