Міста-побратими
Обрати сторінку

Секретар ради

ВОЄВОДА МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ

Народився 19 травня 1976 року в смт. Моршин Стрийського району на Львівщині. Середню освіту здобув в Моршинській середній школі. З 1993 р. навчався на  історичному факультеті Львівського державного університету ім.Івана Франка. Працював культмасовиком санаторію «Геолог Прикарпаття».

В 1994-1996 р.р проходив строкову службу в Збройних Силах України. Після повернення з армії працював в Центрі електрозв’язку № 7 ВАТ «Укртелеком» на посаді  електромонтера лінійних споруд V розряду. В 1998 р. був обраний депутатом Моршинської міської ради. В 2000 р. очолив  молодіжну громадську організацію «Фізкультурно-оздоровчий клуб» Плай» (м.Моршин).

В 2002 р. вдруге обраний депутатом Моршинської міської ради, головою постійної депутатської комісії з гуманітарних питань та у справах сім’ї, молоді та спорту. В 2002-2007р.р. навчався в Інституті підприємництва та перспективних технологій при НУ «Львівська політехніка» на факультеті економіки та підприємництва. Спеціаліст з обліку та аудиту.

В 2004-2006 р. займався підприємницькою діяльністю (приватний гід-екскурсовод, фотограф). В 2004 р. був слухачем ІІІ школи місцевого самоврядування. В 2005 р. працював керівником проекту «Залучення влади та громади до вирішення проблем молоді з особливими потребами. Інтегрований Зал здоров’я» при сприянні ІСАР «Єднання» та фінансовій підтримці USА ID. В 2005 році очолив міську партійну організацію «Громадянської партії  «Пора».

В 2006 році втретє обраний депутатом Моршинської міської ради, обраний секретарем ради. В 2010 році вчетверте обраний депутатом Моршинської міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №7, обраний секретарем ради. В 2010р. був слухачем І школи міжнародного співробітництва (Інститут політичної освіти. м.Ужгород).

В 2015 році вп’яте обраний депутатом Моршинської міської ради, обраний на посаду секретаря міської ради.  В 2019р. здобув другу вищу освіту за спеціальністю магістра з публічного управління та адміністрування у Львівському регіональному інституті державного управління Академії державного управління при Президентові України.

В 2020 році вшосте обраний депутатом Моршинської міської ради, обраний на посаду секретаря Моршинської міської ради. Є головою Кординаційних рад з питань захисту осіб з інвалідністю, чорнобильців, головою комісії з питань  надання матеріальних допомог, головою комітету доступності. Відповідає за: виконання рішень міської ради, розпоряджень міського голови; організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарних засідань сесій ради; розроблення планів роботи  ради; якісну підготовку проектів рішень ради, розпоряджень міського голови; реалізацію державної та місцевої політики в галузі освіти, культури, фізичної культури та спорту; сприяння міжнародного співробітництва в галузі освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту, туризму і курортів. Здійснює керівництво і координує роботу управління соціально-гуманітарної політики, управління праці та соціального захисту населення. Організовує роботу постійних депутатських комісій міської ради, проводить прийом громадян з особистих питань, розглядає звернення громадян.

Позапартійний. Одружений, виховує троє дітей.

Улюблені заняття: подорожі, краєзнавство, фотографія. 

Прийомний день: п’ятниця  09:00-12:00

Службовий тел. (03260)6-10-13

Сторінка в Facebook:https://www.facebook.com/voevoda.kolya

Канал в Youtube: https://www.youtube.com/@voyevodanik

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік  секретаря ради Воєводи Миколи Васильовича

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік  секретаря ради Воєводи Миколи Васильовича

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік  секретаря ради Воєводи Миколи Васильовича