Міський голова Моршина Руслан Ільницький взяв участь у роботі «круглого столу» за участю першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика, керівників департаментів облдержадміністрації, міських та сільських голів Стрийського району. Серед іншого, обговорювались питання реалізації цільових обласних програм у 2021 році. Руслан Ільницький звернувся до керівництва Львівської ОДА з проханням врегулювати проблему приміських перевезень в Стрийському районі. Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Годик підтримав Моршинського міського голову Руслана Ільницького щодо недопущення порушень перевізником прав пільгових категорій громадян на приміські перезення та запропонував повідомляти про кожний такий випадок порушень, на які облдержадміністрація буде реагувати, вкрай до розірвання договорів з перевізником.