З метою врахування громадських інтересів Моршинською міською радою проводиться громадське обговорення:

Детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Станків, Стрийського р-ну, Львівської обл.

Детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Шевченка,4 в м.Моршині, Стрийського р-ну, Львівської обл.

Детального плану території для облаштування заїзду до житлового будинку по вул.Геологів,5А в м.Моршині, Стрийського р-ну, Львівської обл.

Детального плану території для будівництва багатоквартирного житлового будинку, по вул.50-річчя УПА,5 в м.Моршині, Стрийського р-ну, Львівської обл. (коригування).

Детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.50-річчя УПА в м.Моршині, Стрийського р-ну, Львівської обл.

Детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів по вул. Геологів в м.Моршині, Стрийського р-ну, Львівської обл.

З матеріалами детального плану території можна ознайомитись у відділі архітектури та містобудування Моршинської міської ради по вул. Івана Франка,15 (перший поверх) кожного вівторка та середи з 10.00 до13.00.

Пропозиції стосовно детального плану території  можна подавати у відділ архітектури та містобудування Моршинської міської ради до 29 серпня 2021 року.