Міста-побратими
Обрати сторінку

В місті Моршин запроваджено низку заходів, які допоможуть максимально уберегтися від корона вірусної інфекції. Одиноким непрацездатним громадянам та особам з інвалідністю, які перебувають на обліку в Моршинському міському територіальному центрі, необхідно зменшити потребу виходити їм на вулицю.

Рішенням виконавчого комітету Моршинської міської ради, за сприянням міського голови Руслана Ільницького, виділено кошти в сумі 35тис. грн. для забезпечення продуктовими наборами найбільш вразливої категорії осіб. На сьогоднішній день 83 продуктові набори вже закуплено та роздаються. У складі продуктового набору: цукор, борошно, гречана крупа, рисова та вівсяна крупа, горох, макаронні вироби, олія соняшникова, консерви рибні, сіль, печиво д/кави, вафлі «Артек», чай .

Соціальні робітники територіального центру забезпечують самотніх громадян необхідними ліками, продуктами та засобами гігієни упродовж усього періоду карантину, а також надалі будуть спілкуватися з ними, з’ясовувати їхні потреби, пояснювати, що нікому не варто виходити з дому, бо можна захворіти.

Під час карантину через спалах COVID-19, кожен з нас потенційно може інфікуватися, тому кожен раз, виходячи з дому, пам’ятаємо – наражаємо на небезпеку себе та інших людей.

Будьмо всі здорові.