Допомога малому і середньому бізнесу у розмірі до 20 тис. доларів США: деталі

Mercy Corps оголошує прийом заявок для представників малого та середнього бізнесу Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей.

Розмірі фінансової допомоги складає до 20 000 доларів США на кожного відібраного учасника. Вона надається міжнародною гуманітарною організацією Mercy Corps у рамках нещодавно відкритої Програми підтримки економічної стійкості України.

Головною умовою отримання допомоги є створення або збереження щонайменше трьох робочих місць для ВПО або постраждалого від конфлікту населення. Пріоритет буде надаватися тим бізнесам, які знаходяться в процесі релокації або вже релокувалися до зазначених областей.

Ознайомитися з умовами програми, критеріями відбору учасників і подати онлайн-заявку для участі можна на сайті uerp.mercycorps.org.