Міста-побратими
Обрати сторінку
Відбулась LІІ сесія Моршинської міської ради.
У четвер, 22 лютого 2024 року відбулась LІІ сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 14 з 24 депутатів ради поточного скликання.
На початку сесії Моршинський міський голова Руслан Ільницький запропонував вшанувати хвилиною мовчання всіх загиблих військових і цивільних, які загинули через російську агресію проти України.
До порядку денного сесії було затверджено 40 питань. За результатами розгляду прийнято 37 рішень.
Перед розглядом питань затвердженого порядку денного Моршинський міський голова та окремі депутати заявили про конфлікт інтересів з зазначених ними питань.
Зокрема, депутати прийняли Звернення до Львівської ОВА щодо порушень прав пільговиків на пільговий проїзд автомобільним транспортом; затвердили звіт про виконання уточненого бюджету громади за 2023 рік; внесли зміни до Програми матеріально-технічної підтримки ЗСУ на 2024 рік; внесли зміни до заходів Програми надання медичної допомоги на 2024 рік; прийняли рішення про ліквідацію комунального підприємства “Моршинтеплоенерго”, про ліквідацію сільських виборчих комісій; прийняли в комунальну власність передане майно; заслухали звіти про роботу в 2023 році посадових осіб міської ради, старост та керівників виконавчих органів ради; розглянули земельні питання.
Розглянувши всі питання порядку денного сесії головуючий-Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.
З результатами поіменного голосування депутатів на 52 сесії від 22.02.2024 р. можна ознайомитись тут:https://drive.google.com/file/d/1pSMqsDgVWUlyYb2uaZpzR31S_6OFWuPb/view?
fbclid=IwAR2m2d7rSXORXu2LNcFU_VYi3O3k_93rPy2ou11pg4GQTeUzqQyBplS9uKM&pli=1