На території сіл Довге, Станків, Фалиш, Пила було проведено громадське обговорення у формі вивчення громадської думки шляхом опитування і зібрання підписних листів на підтримку кандидатури старости в Станківському   старостинському окрузі.

На громадське обговорення виносилась кандидатура на посаду старости в Станківському   старостинському окрузі КОСЮК Оксани Миколаївни.

Громадське обговорення проходило з 03.08. по 09.08.2022 року.

За результатами І етапу громадського обговорення встановлено:

 В процесі проведення громадського обговорення було заповнено 24 підписних листів, що додаються.

 Кількість жителів Станківському   старостинському окрузі, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, становить 2228 осіб.

 Загальна кількість учасників громадського обговорення, внесених до підписних листів на підтримку кандидатури старости – 449 осіб.

 Кількість учасників, підписи яких враховано при встановленні результатів – 449 осіб.

Відповідно до ст. 54-1 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», кандидатура старости вважається погодженою з жителями відповідного старостинського округу з кількістю жителів від 1500  до 10 тис. осіб, якщо в процесі громадського обговорення отримала підтримку більше 17% голосів від загальної кількості жителів, які є громадянами України і мають право голосу.

Таким чином, кандидатура на посаду старости в Станківському   старостинському окрузі КОСЮК Оксани Миколаївни була підтримана 449 жителями сіл  Довге, Станків, Фалиш,  що становить 20 % від кількості жителів округу, які мають право голосу на виборах, та вважається погодженою з жителями.

Посилання на підписні листи: підписні листи.

Голова організаційного комітету                                                   О. Манастирська