Міста-побратими
Обрати сторінку

Святкування Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана, в жовтні, вже стало доброю традицією в Моршинському міському територіальному центрі.

Сьогодні ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «люди похилого віку». Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння і мудрість.

До дня людей похилого віку та Дня ветерана щорічно з міського бюджету за сприянням міського голови надається грошова допомога громадянам, які знаходяться на обліку в Моршинському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Цього року допомогу отримали 158 громадян похилого віку (в тому числі 55 осіб з інвалідністю) по 250 гривень кожному на суму 39500 грн.

Ми зробимо все залежне від нас, щоб турбота про кожну людину похилого віку була справжньою – не на словах, а на ділі”, – сказала під час свого вітання заступник начальника управління праці та соціального захисту Моршинської міської ради Роксолана Голобин.

«Ви заслужили це свято, – звернулася до підопічних терцентру від депутатів Моршинської міської ради, голова комісії з соціально-гуманітарних питань Валентина Крук. У цей день ми дякуємо Вам за життєву мудрість та настанови і бажаємо міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай у цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові».

Тепло привітали зі святом підопічних терцентру усі запрошені почесні гості та побажали їм міцного здоров’я, добра та залишатись в душі та серці завжди молодими, бадьорими і веселими.

Щиро і зворушливо прозвучали вітання та пісні від дитячого ансамблю Моршинської НВК школи-ліцею.

Традиційне щорічне свято стало для всіх присутніх жінок незвичним, адже працівники територіального центру влаштували для них фотосесію в приміщені Палацу культури в капелюшках. Кожна жінка відчула себе красунею і справжньою королевою.

Захід пройшов у веселій та дружній атмосфері та супроводжувався смачним частуванням, а головне – гарним настроєм.

Дякуємо спонсорам за допомогу в організації свята.