Зміни у графіку роботи відділу ведення Державного реєстру виборців.
З метою максимального сприяння виборцям у реалізації їхніх прав на виборах Президента України 31 березня 2019 року розпорядженням міського голови від 01 березня 2019 року № 25 визначено додаткові робочі дні відділу ведення Державного реєстру виборців Моршинської міської ради, а саме:
02,03,09,10,16, 17, 23, 24, 30, 31 березня 2019 року.
Прийом громадян у ці дні проводитиметься з 10.00 до 16.00 год.
Звертаємо увагу на те, що останнім днем прийому звернень щодо тимчасової зміни місця голосування або уточнення даних у списках виборців є 25 березня 2019 року. Звернення виборці подають особисто! З собою потрібно мати паспорт та інші документи, які підтверджують необхідність змін, вказаних у заяві. Зокрема до заяви щодо тимчасової зміни місця голосування слід додати один з документів, який обгрунтовує вибір місця голосування, наприклад свідоцтво про право власності на нерухоме майно, договір оренди майна, путівку в санаторій, довідку про фактичне проживання, посвідчення про відрядження, довідку з місця роботи, витяг з наказу про відрядження, посвідчення члена дільничної виборчої комісії, тощо.