14.06.2018р. в приміщення актового залу НВК «СЗШ-ліцей» м. Моршина відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, контролю за забезпеченням своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат.

Засідання провів голова робочої групи Янків Юрій Ярославович – перший заступник міського голови.

На засіданні робочої групи були присутні:

Гучко Марія Михайлівна – головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області

Семків Богданна Омелянівна – начальник Стрийського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівської області

Микитюк Оксана Ярославівна – заступник директора Моршинського міського центру зайнятості

Мельничук Ірина Андріївна – начальник фінансового управління

Паневник Надія Мирославівна – начальник відділу доходів фінансового управління

Гойсак Галина Михайлівна – заступник начальника відділу економіки, курорту та туризму

Сидор Марія Володимирівна – начальник управління праці та соціального захисту населення

Гупало Галина Ярославівна – головний спеціаліст, інспектор праці сектору з питань праці, сімейної політики та організаційно-кадрової роботи управління праці та соціального захисту населення.

Також були запрошені підприємці міста. На засіданні обговорювалися питання суб’єктів господарювання («мінімізаторів»), у яких заробітна плата менша законодавчо встановленого мінімуму згідно даних звітності по єдиному соціальному внеску, а також  суб’єктів («групи ризику»), які виплачують заробітну плату від 3723 до 4000 грн.

Засідання проходило в формі круглого столу, в ході якого підприємці могли задати питання до членів комісії та надати пояснення по ситуаціях, які склалися під час ведення підприємницької діяльності.

Повідомляємо, що засідання робочої групи в подальшому будуть проводиться кожного другого вівторка місяця об 11:00год. в сесійній залі Моршинської міської ради. Запрошуємо підприємців для спілкування та одержання необхідної інформації.