До міжнародного дня інваліда, який відзначається 3 грудня, щорічно з міського бюджету, за ініціативи міського голови Руслана Ільницького, надається грошова допомога громадянам з інвалідністю. Цього року допомогу в сумі 19850 грн. отримали громадяни з інвалідністю міста Моршина, а саме: 34 підопічні Моршинського міського територіального центру, 17 батьків дітей-інвалідів ГО «Надія», 25 людей з інвалідністю Моршинського міського товариства інвалідів.

Надання підтримки й допомоги — це реальний вияв людяності та любові до ближнього. Нехай турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, ставати соціально активними і життєствердними людьми, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.