В Моршині з нагоди святкування річниці створення санаторію “Моршин – Прикордонник” Державної Прикордонної служби України відбулися урочистості. Традиційно святкування розпочалися звучанням Державного Гімну України. Опісля до присутніх на святі звернувся директор Департаменту організації повсякденної діяльності та соціально-гуманітарного забезпечення Державної Прикордонної Служби України, генерал-майор Сергій Сердюк. Директор санаторію Валерій Мошора подякував за підтримку та допомогу у створенні санаторію.
З привітаннями та особливими словами вдячності за сумлінну та відповідальну службу в непростий для нашої держави час до господарів свята звернулися перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, депутат Львівської обласної ради Всеволод Білас, міський голова Руслан Ільницький, голова Стрийської районної ради Роман Козак.
Урочистості продовжилися святковим концертом Академічного ансамблю пісні і танцю Державної Прикордонної Служби України.