У четвер, 8 лютого 2018 року відбулось пленарне засідання 26 сесії Моршинської міської ради. В роботі сесії взяли участь 20 з 22 обраних депутатів ради 7 скликання.

До порядку денного було включено 21 питання, за наслідками розгляду яких прийнято 18 рішень, 1 прийнято частково, 2 не прийнято. Зокрема, було внесено зміни до міського бюджету на 2018 рік та показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Моршин на 2018 рік, прийнято ряд Програм, розглянуто земельні питання.

Також на сесії депутати обговорили питання щодо здійснення регулярних пасажирських перевезень  та їх вартості. Моршинський міський голова Руслан Ільницький дав доручення постійній комісії з питань регулюваня земельних відносин та житлово-комунального господарства розглянути пропозиції депутата В.Мукана щодо перспективи організації комунального автотранспортного підприємства та оголосив перерву в роботі сесії.

З результатами поіменного голосування депутатів ради на пленарному засіданні сесії 08.02.2018р. можна ознайомитись тут: