В четвер, 02 липня 2020р. відбулось І пленарне засідання LII (52) сесії Моршинської міської ради. В роботі сесії взяли участь 18 з 22 обраних депутатів ради.           До порядку денного сесії було включено 28 питань, з яких на пленарному засіданні розглянуто 20. За результатами розгляду міськими обранцями прийнято 17 рішень, 3- не прийнято.
     Зокрема, на сесії депутати заслухали інформацію керівника Стрийської місцевої прокуратури Ігоря Лесковича щодо роботи місцевої прокуратури в січні-червні 2020р., внесли зміни до міського бюджету м.Моршина на 2020р.,внесли зміни до Переліку послуг, що надаються ЦНАП міської ради, розглянули земельні питання.
Головуючий-Моршинський міський голова Руслан Ільницький оголосив перерву в роботі сесії.
     З результатами поіменного голосування депутатів 02.07.липня можна ознайомитись тут.