Міста-побратими
Обрати сторінку

24 липня в Стрийській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулася чергова зустріч за участі представників малого та середнього бізнесу, під час якої обговорено актуальні питання щодо новацій податкового законодавства; електронних сервісів ДФС для платників. Також обговорювали актуальні питання щодо податку на прибуток, податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб наповнення дохідної частини бюджету та легалізації заробітної плати.

На початку зустрічі начальник інспекції Роман Гладій наголосив, що основне завдання Державної фіскальної служби – створити рівні умови для всіх суб’єктів господарювання, якісне обслуговування бізнесу та зменшення тиску на платників податків.

Під час зустрічі також обговорювалися питання своєчасної сплати податків, погашення заборгованості, легалізації заробітної плати та рівномірне наповнення місцевого бюджету, а також проблемні питання, які виникають у платників під час застосування новацій податкового законодавства. Учасники отримали інформацію щодо можливості самостійного використання Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР), який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС та оперативно й у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску та оподаткування товарів в залежності від обраного режиму та ін. Присутні мали змогу отримати роз’яснення та відповіді на свої питання в атмосфері жвавого діалогу.

Начальник Стрийської ОДПІ Роман Гладій висловив подяку учасникам зустрічі та запевнив, що думка представників бізнесу є важливою в діяльності фіскальної служби.

Стрийська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області надсилає інформаційний матеріал для розміщення на суб-сайті Головного управління ДФС у Львівській області.

Відділ організації роботи Стрийської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області