У четвер, 4 квітня 2019р. відбулось пленарне засідання 37 сесії Моршинської міської ради. В роботі сесії взяли участь 12 з 22 обраних депутатів ради. До порядку денного були включені 40 питань. За результатами розгляду прийнято 35 рішень, 5 не прийнято.

Закриваючи сесію, Моршинський міський голова Руслан Ільницький наголосив на тому, що 21 квітня відбудеться повторне голосування з виборів Президента України, відтак, тим виборцям, які перебуватимуть на день виборів поза межами свого постійного проживання необхідно змінити тимчасове місце голосування. Також міський голова закликав виборців, незалежно від своїх уподобань, 21 квітня активно взяти участь в голосуванні.

З результатами поіменного голосування депутатів 04.04.2019р. можна ознайомитись тут