Міста-побратими
Обрати сторінку

Відбулась ХХХVІІ сесія Моршинської міської ради.

У четвер, 30 березня 2023 року відбулась  ХХХVІІ сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 17 з 25 депутатів ради поточного скликання. Також на сесії булі присутні директор Моршинського міського територіального центру соціального  обслуговування Віктор Анічін, начальник відділу з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Стрийської РДА Людмила Стеців, начальник Стрийського РУП ГУ НПУ у Львівській області Андрій Коцур, мешканці територіальної громади.

На початку сесії Моршинський міський голова Руслан Ільницький запропонував  вшанувати хвилиною мовчання  всіх загиблих військових і цивільних, які загинули через російську агресію проти України.

До порядку денного було затверджено 17 питань. За результатами розгляду прийнято 17 рішень. Перед розглядом питань затвердженого порядку денного Моршинський міський голова та окремі депутати заявили про конфлікт інтересів з зазначених ними питань.

Зокрема, депутати заслухали інформацію начальника Стрийського районного управління поліції ГУ НПУ у Львівській області Андрія Коцура про роботу поліції щодо боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Моршинської територіальної громади; заслухали звіт начальника управління соціально-гуманітарної політики Моршинського міської ради Тетяни Левкович про роботу управління в 2022 році; внесли зміни до бюджету Моршинської міської територіальної громади на 2023 рік; прийняли в комунальну власність громади матеріальні цінності; затвердили нову редакцію Положення про Моршинський територіальний центр соціального  обслуговування; розглянули земельні питання.

В різному депутати оприлюднили звернення щодо недопущення обмежень прав територіальних громад; наголосили на незадовільному стані доріг.

Моршинський міський голова Руслан Ільницький від імені депутатів привітав з 65-річчям депутата міської ради Михайла Чернецького.

Розглянувши всі питання порядку денного 37 сесії головуючий-Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.

З результатами поіменного голосування депутатів на 37 сесії від 30.03.2023 р. можна ознайомитись тут: https://drive.google.com/file/d/1SuaQERagofKD7O_wKZTg-tBwoGn9Hpxk/view?usp=share_link