У четвер, 07 лютого 2019 року відбулась 36 сесія Моршинської міської ради. В роботі сесії взяли участь 16 з 22 обраних депутатів міської ради. До порядку денного було включено 22 питання, з яких 18 було прийнято, 4 не прийнято. Депутати заслухали звіт про виконання міського бюджету м.Моршина за 2018 рік, відтак  затвердили загальний обсяг доходів і видатків уточненого бюджету міста за 2018 рік, доповнили перелік адміністративних послуг, які надаватимуться через Центр надання адмінпослуг, прийняли Програму із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на період до 2020року, внесли зміни до структури виконавчих органів ради, розглянули земельні питання.

З результатами поіменного голосування депутатів 07.02.2019 р. можна ознайомитись тут