Відбулась ХХХV сесія Моршинської міської ради.

У вівторок, 17 січня 2023 року відбулась  ХХХV (позачергова) сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 18 з 25 депутатів ради поточного скликання.

На початку сесії Моршинський міський голова Руслан Ільницький запропонував  вшанувати хвилиною мовчання військових та цивільних, які загинули через російську агресію проти України.

До порядку денного було затверджено 11 питань. За результатами розгляду прийнято 11 рішень. Депутати прийняли до комунальної власності матеріальні цінності; внесли зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств

Моршинської міської ради на 2021 – 2023 роки; затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Моршинської міської територіальної громади на 2023 рік; внесли зміни до бюджету Моршинської міської територіальної громади

на 2023 рік; уточнили заходи Програми надання медичної допомоги у 2022 році та

затвердили заходи Програми надання медичної допомоги на 2023 рік; передали на облік Моршинської міської ради комп’ютерне обладнання; внесли зміни до переліку адміністративних послуг ЦНАП Моршинської міської ради; затвердили план роботи Моршинської міської ради на 2023 р.; передали у постійне користування земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування по вул.Привокзальна,61 в  м.Моршині Моршинській школі мистецтв; прийняли рішення щодо перейменування вулиць в населених пунктах Моршинської МТГ.

Розглянувши всі питання порядку денного позачергової сесії головуючий-Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.

З результатами поіменного голосування депутатів на 35 сесії від 17.01.2023 р. можна ознайомитись тут: https://drive.google.com/file/d/1XgcW7GSTac5wRatCjmdGGjM9R79eIsv2/view?usp=share_link