В четвер, 8 грудня 2022 року відбулась  ХХХІІІ (позачергова) сесія Моршинської міської ради. В роботі сесії взяли участь 21 з 25 депутатів ради поточного скликання. До порядку денного було затверджено 7 питань. За результатами розгляду прийнято 7 рішень.

На початку сесії Моршинський міський голова Руслан Ільницький привітав депутатів з Днем місцевого самоврядування, з особливою приємністю повідомив, що грамотами Львівської обласної ради відзначено двох депутатів міської ради Івана Вінціва та Андрія Пилипчія, які є мобілізованими до Збройних Сил України.

Головним питанням позачергової сесії було прийняття бюджету Моршинської міської територіальної громади на 2023 рік. За результатами обговорення депутати прийняли рішення про затвердження бюджету громади на 2023 рік в сумі 144 027 200 гривень, у тому числі доходи загального фонду – 138 191 000 гривень та доходи спеціального фонду – 5 836 200 гривень.

Також депутати внесли зміни до бюджету громади на 2022 рік;  затвердили програму надання медичної допомоги мешканцям Моршинської міської територіальної громади на 2023 – 2024 роки; затвердили заходи Програми соціального захисту  та забезпечення населення Моршинської територіальної  громади  на 2023 рік та внесли зміни до переліку заходів Програми соціального захисту та  соціального     забезпечення населення Моршинської  міської територіальної громади на 2022 рік; передали  в оренду земельну ділянку для будівництва і  обслуговування житлового     будинку, господарських будівель та споруд в селі Довге та продали у власність земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна по вул. Джерельна, 9 в м. Моршині.

Розглянувши всі питання порядку денного позачергової сесії головуючий-Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.

З результатами поіменного голосування депутатів на 33 сесії від 08.12.2022 р. можна ознайомитись тут:https://drive.google.com/file/d/1GMGjGt9tI4VL103HnkcUpdw0D7IgEpOP/view?usp=share_link