У четвер, 6 вересня 2018 року відбулась ХХХІ сесія Моршинської міської ради. В роботі сесії взяли участь 17 з 22 депутатів ради. До порядку денного було включено 39 питань, всі були розглянуті. За результатами розгляду було прийнято 38 рішень, 1- не прийнято. Депутати заслухали інформації про виконання в І півріччі 2018 року міського бюджету та Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Моршина, прийняли ряд Програм для сприяння діяльності правоохоронних органів, для поповнення бібліотечного фонду міської бібліотеки. Також  на сесії затверджено перелік переможців конкурсу серед ОСББ та виділено кошти на реалізацію проектів, поданих ОСББ. Розглянули депутати і земельні питання, зокрема, доповнили перелік земельних ділянок , які підлягають продажу.
Розглянувши всі питання порядку денного Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.
Ознайомитись з результатами поіменного голосування депутатів 06.09.2018р. можна тут:https://drive.google.com/open?id=14E5G0LmYTDiB9dAEHBHlI2VUiFFQ6jW5