У п’ятницю, 06 травня 2022 р. відбулась ХХІ (позачергова) сесія Моршинської міської ради. В роботі сесії взяли участь 19 з 26 обраних депутатів ради.
     На початку сесії присутні вшанували хвилиною мовчання депутата міської ради Ореста Гурія та  загиблих українських воїнів, які віддали свої життя за  захист територіальної цілісності України в час російської агресії.
     До порядку денного сесії було затверджено 6 питань. За результатами розгляду проєктів рішень прийнято 6 рішень. Зокрема, депутати прийняли рішення про засудження агресії росії та підтримку територіальної цілісності України; про прийняття та передачу гуманітарної допомоги; про звільнення від сплати земельного податку та податку на нерухоме майно; про передачу в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; про затвердження детального плану території для будівництва і обслуговування комерційних та виробничих об’єктів в с.Фалиш.
      Розглянувши всі питання порядку денного сесії Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.
З результатами поіменного голосування депутатів 06.05.2022 р. можна ознайомитись тут: https://drive.google.com/file/d/1BP2_2YAsU3maLtTlVC5D5f298gdUJ86q/view?usp=sharing