Міста-побратими
Обрати сторінку
У четвер, 25 листопада 2021 року відбулась 16 сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 22 з 26 обраних депутатів ради. До порядку денного сесії було затверджено 30 питань. За наслідками розгляду прийнято 26 рішень, 4- не прийнято. Зокрема, депутатами внесено зміни до бюджету Моршинської громади на 2021 рік, змінено назви посад старост, затверджено Порядок формування робочої групи з розроблення Статуту Моршинської міської територіальної громади, затверджено Програму цільового використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на 2021-2030 роки, Програму надання медичної допомоги мешканцям громади, розглянуто земельні питання.
    В різному депутати акцентували на проблемі газопостачання села Воля-Задеревацька, ремонту дороги в селі Лисовичі. Моршинський міський голова Руслан Ільницький з нагоди першої річниці діяльності депутатського корпусу Моршинської міської ради висловив вдячність депутатам за активну консолідовану позицію щодо вирішення проблем територіальної громади у непростий час.
    Розглянувши всі питання порядку денного Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.
З результатами поіменного голосування депутатів з питань 16 сесії 25.11.2021року можна ознайомитись тут:https://drive.google.com/file/d/12UQuy3QUWchBxVwRCLkMqqgzlnyp64qx/view?usp=sharing