Міста-побратими
Обрати сторінку

Відбулась ХLVІІІ сесія Моршинської міської ради.

У четвер, 23 листопада 2023 року відбулась  ХLVІІІ сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 21 з 25 депутатів ради поточного скликання.

На початку сесії Моршинський міський голова Руслан Ільницький запропонував  вшанувати хвилиною мовчання  всіх загиблих військових і цивільних, які загинули через російську агресію проти України.

До порядку денного сесії було затверджено 22 питання. За результатами розгляду прийнято 22 рішення. Перед розглядом питань затвердженого порядку денного Моршинський міський голова та окремі депутати заявили про конфлікт інтересів з зазначених ними питань.

В роботі сесії взяв участь начальник Стрийського районного управління поліції ГУ НПУ у Львівській області Андрій Коцур, який поінформував депутатів про здійснену роботу щодо протидії злочинності на території Моршинської громади.

Зокрема, депутати прийняли рішення про внесення змін до бюджету Моршинської МТГ на 2023 рік; уточнили Заходи Програми надання медичної допомоги на 2023 р.; внесли змін в Положення про цільовий фонд соціального розвитку Моршинської  міської територіальної громади; внесли зміни до Програми матеріально-технічної підтримки ЗСУкраїни на 2023 р.; внесли зміни до Порядку надання одноразової грошової допомоги з бюджету Моршинської територіальної громади; внесли зміни до заходів Програми соціального  захисту та соціального забезпечення населення Моршинської територіальної громади  на 2023рік; доповили  Програму  збереження деревяної архітектурної та культурної  спадщини на      території Моршинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки; про реорганізацію бібліотеки-філії  села Фалиш КЗ «Централізована публічна бібліотека  

   Моршинської територіальної громади» Моршинської міської ради.

Розглянувши всі питання порядку денного сесії головуючий-Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив чергову сесію.

       З результатами поіменного голосування депутатів на 48 сесії від 23.11.2023 р. можна ознайомитись тут: https://drive.google.com/file/d/1SlukA6zgqWwm5blRRBOvi48lFIiomKNy/view?usp=drive_link