Міста-побратими
Обрати сторінку

У четвер, 28 вересня 2023 року відбулась  ХLVІ (позачергова) сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 16 з 25 депутатів ради поточного скликання.

На початку сесії Моршинський міський голова Руслан Ільницький запропонував  вшанувати хвилиною мовчання  всіх загиблих військових і цивільних, які загинули через російську агресію проти України.

До порядку денного сесії було затверджено 15 питань. За результатами розгляду прийнято 15 рішень. Перед розглядом питань затвердженого порядку денного Моршинський міський голова заявив про конфлікт інтересів з зазначеного ним питання.

Зокрема, депутати прийняли рішення про внесення змін до бюджету Моршинської МТГ на 2023 рік; затвердили Регламент Центру надання адміністративних послуг Моршинської міської ради та доповнили перелік адміністративних послуг; встановили кількість проїздів пільговикам категорії«Пенсіонери по віку» Моршинської міської територіальної громади, яким відповідно до законодавства України надано право пільгового проїзду; затвердили перелік об’єктів малої приватизації комунальної власності Моршинської міської територіальної громади; внесли зміни до заходів на 2023 рік Програми інформатизації   Моршинської територіальної громади на 2022-2024 роки; доповнили  Програму проведення інвентаризації земель Моршинської територіальної громади на 2021-2025 роки; розглянули земельні питання.

Розглянувши всі питання порядку денного позачергової сесії головуючий-Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.

З результатами поіменного голосування депутатів на 45 сесії від 07.09.2023 р. можна ознайомитись тут: https://drive.google.com/file/d/1wsrzybVbVh0I2Lmd-xBoclVd4qEFPIEs/view?usp=drive_link