Міста-побратими
Обрати сторінку

Відбулась ХLV сесія Моршинської міської ради.

У четвер, 07 вересня 2023 року відбулась  ХLV сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 19 з 25 депутатів ради поточного скликання.

На початку сесії Моршинський міський голова Руслан Ільницький запропонував  вшанувати хвилиною мовчання  всіх загиблих військових і цивільних, які загинули через російську агресію проти України.

До порядку денного сесії було затверджено 27 питань. За результатами розгляду прийнято 27 рішень. Перед розглядом питань затвердженого порядку денного Моршинський міський голова та окремі депутати заявили про конфлікт інтересів з зазначених ними питань.

Зокрема, депутати прийняли рішення про внесення змін до бюджету Моршинської МТГ на 2023 рік; заслухали звіти про роботу в І півріччі 2023 року юридичного відділу та відділу з питань економічного розвитку та інфраструктури; затвердили підсумковий моніторинговий звіт “Впровадження Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Моршин”; внесли зміни до Програми матеріально-технічної підтримки Збройних Сил України на 2023 рік; внесли зміни до Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Моршинської ТГ на 2022 – 2026 роки;  прийняли рішення про реорганізацію мережі бібліотек КЗ «Централізована публічна бібліотека Моршинської територіальної громади» Моршинської міської ради; розглянули земельні питання.

Розглянувши всі питання порядку денного чергової сесії головуючий-Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.

З результатами поіменного голосування депутатів на 45 сесії від 07.09.2023 р. можна ознайомитись тут: https://drive.google.com/file/d/1zWk23KzZhis1pkfKFte1aqi9eyPlnjLy/view?usp=drive_link