У вівторок, 28 вересня 2021 року відбулась ХІІІ (позачергова) сесія Моршинської міської ради. В роботі сесії взяли участь 19 з 26 обраних депутатів міської ради. До порядку денного позачергової сесії було затверджено 7 питань. За результатами розгляду питань порядку денного прийнято 7 рішень. Зокрема, затверджено в новій редакції статут ПЖКГ, внесено зміни до складу тендерного комітету, внесено зміни до переліку послуг ЦНАПу, внесено зміни до Регламенту міської ради в частині часу проведення сесій, затверджено експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка підлягає продажу на аукціоні, змінено цільове призначення земельній ділянці, яка перебуває у власності суб’єкта господарювання.
Розглянувши всі питання порядку денного головуючий-Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.
З результатами поіменного голосування депутатів 28.09.2021 р. можна ознайомитись тут:https://drive.google.com/file/d/1wWhgO6xNcy_4n70kbBCdxZYAr0cU4Dw8/view?usp=sharing