У вівторок, 19 липня 2022 року, відбулось пленарне засідання ХХVI (позачергової) сесії Моршинської міської ради. В роботі сесії взяли участь 20 депутатів міської ради. До порядку денного позачергової сесії було затверджено 9 питань, за результатами розгляду яких прийнято 9 рішень. Депутати, зокрема, затвердили Програму інформатизації Моршинської територіальної громади на 2022-2024 роки; прийняли зверненння до Львівської ОВА, Стрийської РВА щодо проблеми пасажирських перевезень; внесли зміни до Регламенту Моршинської міської ради VIII скликання та до Регламенту виконавчого комітету Моршинської міської ради; розпочали процедуру взяття на облік безхазяйного нерухомого майна в м.Моршині для подальшого набуття права власності; передали ПЖКГ Моршинської міської ради у постійне користування земельні ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами; надали виконкому дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вулиці Липова алея в селі Довге; внесли зміни до рішення міської ради від 07.07.2022 № 424 та надали дозвіл на розроблення детального плану території для будівництва ферми великої рогатої худоби на 400 голів та доїльного блоку в селі Фалиш та для облаштування громадського простору по вул. Шевченка в селі Долішнє.

Розглянувши всі питання порядку денного позачергової сесії головуючий-Моршинський міський голова Руслан Ільницький  закрив сесію.
З результатами поіменного голосування депутатами 19.07.2022р. можна ознайомитись тут: https://drive.google.com/file/d/1UZLMtpmzMrQqywrnHifxiUChxKzn6Kww/view?usp=sharing