У вівторок, 17 березня 2020р. відбулась позачергова сесія Моршинської міської ради 7 скликання. В роботі сесії взяли участь 16 депутатів міської ради. До порядку денного позачергової сесії були включені 4 питання, пов’язані з виділенням коштів для попередження поширення коронавірусу.
      Головний лікар КНП “Моршинська міська лікарня” Геннадій Юкшинський поінформував міських обранців про заходи щодо попередження захворювання на коронавірус в м.Моршині, а Моршинський міський голова Руслан Ільницький поінформував депутатів про рішення комісії ТЕБ та НС та вжиті міською радою заходи щодо попередження захворювання на коронавірус.
      За результатами розгляду прийнято 4 рішення, якими, зокрема збільшено резервний фонд міського бюджету та виділено кошти для закупівлі засобів захисту.
      З результатами поіменного голосування депутатів 17.03.2020р. можна ознайомитись тут