Міста-побратими
Обрати сторінку

У четвер, 28 березня 2024 року відбулась  LІІІ сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 20 з 24 депутатів ради поточного скликання.

На початку сесії Моршинський міський голова Руслан Ільницький запропонував  вшанувати хвилиною мовчання  всіх загиблих військових і цивільних, які загинули через російську агресію проти України.

До порядку денного сесії було затверджено 22 питань. За результатами розгляду прийнято 21 рішень.

Перед розглядом питань затвердженого порядку денного Моршинський міський голова та окремі депутати заявили про конфлікт інтересів з зазначених ними питань.

Зокрема, депутати внесли зміни до бюджету Моршинської міської територіальної громади на 2024р.; внесли зміни до Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Моршинської ТГ на 2022 – 2026 роки; збільшили статутний капітал та затвердили статути комунальних підприємств; внесли зміни до Положення про ЦНАП та  затвердили Регламент ЦНАПу; розглянули земельні питання.

В різному Моршинський міський голова поінформував депутатів про розгляд Звернення депутатів щодо порушень прав громадян на пільговий проїзд.

Розглянувши всі питання порядку денного сесії головуючий-Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив  сесію.

З результатами поіменного голосування депутатів на 53 сесії від 28.03.2024 р. можна ознайомитись тут: https://drive.google.com/file/d/1JyvOaYSx7mUqvQxfNLIkdmZyhH45Bcem/view?usp=drive_link