У четвер, 08 серпня 2019 року відбулась XLI сесія Моршинської міської ради. На початку сесії міський голова привітав з ювілеєм депутат міської ради Нелю Завадську.

В роботі сесії взяли участь 15 з 22 обраних депутатів ради 7 скликання. До порядку денного було включено 26 питань, за результатами розгляду яких прийняті 24 рішення, 2- не прийняті. Депутати заслухали інформацію заступника начальника Стрийського відділу поліції Романа Вовка про стан законності, боротьбу зі злочинністю та результати діяльності поліції на території м.Моршина в І півріччі 2019року; заслухали інформацію про виконання в І півріччі 2019 року Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Моршина на 2019-2021роки; внесли зміни до умов оплати праці посадових осіб міської ради, розглянули земельні питання. В різному Моршинський міський голова Руслан Ільницький надав інформацію щодо питання створення ОТГ.

Розглянувши всі питання порядку денного головуючий-міський голова закрив сесію.

З результатами поіменного голосування депутатів 08.08.2019 року можна ознайомитись тут: