У четвер. 5 липня 2018 року відбулась ХХХ сесія Моршинської міської ради. В роботі сесії взяли участь 19 з 22 депутатів ради 7 скликання. На пленарному засіданні сесії була присутня також депутат Львівської обласної ради Парасковія Дворянин. До порядку денного було затверджено 26 питань, за результатами розгляду яких прийнято 24 рішення, два не прийнято.
Депутати, зокрема, затвердили нормативну грошову оцінку земель м.Моршина на 2019 рік, внесли зміни до місцевих податків і зборів на території м.Моршин на 2019 рік, внесли зміни до показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Моршин на 2018 рік та до показників міського бюджету на 2018 рік; прийняли рішення про оголошення конкурсу для ОСББ, забезпечили співфінансування Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад, затвердили умови оплати праці посадових осіб Моршинської міської ради та її виконавчих органів, розглянули земельні питання. Розглянувши всі питання порядку денного Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.
     З результатами поіменного голосування депутатів на ХХХ сесії 05.07.2018 р. можна ознайомитись тут.