Сьогодні, 21 грудня 2017 року відбулась 25 сесія Моршинської міської ради. В роботі сесії взяли участь 18 з 22 обраних депутатів ради 7 скликання. До порядку денного було включено 30 питань. За результатами розгляду прийнято 26 рішень, 4 не прийнято. Зокрема, затверджено міський бюджет м.Моршина на 2018 рік та Програму соціально-економічного та культурного розвитку м.Моршин на 2018 рік; прийнято Програму підтримки учасників АТО; Програму безоплатного харчування учнів НВК “Середня загальноосвітня школа-ліцей” м.Моршин, затверджено заходи гуманітарних Програм, розглянуто земельні питання.
   Закриваючи сесію Моршинський міський голова Руслан Ільницький привітав всіх з прийдешніми Різдвяними та Новорічними святами.
Ознайомитись з результатами поіменного голосування депутатів на сесії 21.12.2017 р. можна тут: