ВІДБУДУТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПРО ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ
У суботу, 17 березня 2018 р. о 15.00 год. в актовій залі Моршинської школи-ліцею (вул. Лесі Українки, 36) відбудуться громадські слухання з проблеми регулярних пасажирських перевезень, відповідно до розпорядження Моршинського міського голови Руслана Ільницького від 02.03.2018р. № 13.
Ініціаторами слухань виступили Громадська ініціатива «Гроно» , Громадське формування з охорони громадського порядку «Моршинська Народна Самооборона», міські партійні організації політичних партій «Конгрес Українських Націоналістів» та «Правий Сектор».
До участі в громадських слуханнях запрошені: Р. Ільницький – міський голова Моршина, депутати Моршинської міськради, представники ЛОДА, Стрийської РДА, директор ТзОВ «Стрийське АТП» М. Зіник.