У Моршині відбудеться семінар-тренінг “Туристичний актив міста Моршин”

Протягом 17-19 березня в м.Моршині відбудеться семінар-тренінг “Туристичний актив міста Моршин”, який проводитимуть тренери Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв та Зоя Гаркавенко. Олександр Лієв, Голова Асоціації індустрії гостинності України, екс-міністр курортів і туризму Криму, доктор філософських наук; магістр державного управління, Зоя Гаркавенко, бізнес-тренер, доцент кафедри практичної психології НПУ імені М.П. Драгоманова. Метою тренінгу є формування сталої команди розвитку туризму в Моршині.

До участі в семінарі-тренінгу запрошуються представники туристичного бізнесу, місцевого самоврядування, місцевої влади та громадських організацій, які готові співпрацювати для привабливості та прибутковості міста.

Концепція: інтенсивне професійне та особистісне навчання туристичного активу міста для розробки бізнес-моделі та стратегії розвитку привабливої та успішної туристичної дестинації. Програма тренінгу включає 3 дні співпраці з 18-26 учасниками. Організатор – Моршинська міська рада.

Рішення про склад групи приймають виключно організатори.
Заявки на участь можна подавати на сторінці події, у коментарях або через сторінки організаторів в соціальній мережі Фейсбук