Міста-побратими
Обрати сторінку

16 та 17 червня 2018 року на площі Незалежності (у разі несприятливих погодніх умов в приміщенні Палацу культури) відбудеться презентація 3D-візуалізацій сучасних міських скульптур. Ці роботи увійшли до десятки фіналістів конкурсу «Символ Карпат» всеукраїнської ініціативи «Разом за природу».

У січні 2018-го «Разом за природу» ініціювала всеукраїнське голосування, під час якого рись було обрано символом Карпат. Наразі у Карпатах залишилося близько 350 рисей, і з кожним роком їхня популяція зменшується. Конкурс «Символ Карпат» має привернути увагу до проблеми зникнення рідкісних тварин з екосистеми Карпат та створити новий туристичний символ міста.

З 11 квітня еко-ініціатива розпочала прийом заявок на конкурс сучасної скульптури, а 22 червня буде оголошено переможця. За його проектом буде створено скульптуру євразійської рисі, яку встановлять у Моршинському міському парку.

Переможця конкурсу визначить журі, до складу якого увійшли: кураторка відділу сучасної скульптури одного з найвідоміших музеїв світу Victoria and Albert Museum Меліса Хамнетт (Великобританія), голова фонду «Мистецтво і сучасність» при Центрі сучасного мистецтва «Замок Уяздовський» Анна Раковска (Польща), мистецтвознавець і куратор проектів «Мистецького Арсеналу» Олександр Соловйов (Україна), мистецтвознавець і співвласник аукціонного дому «Золотий перетин» Олексій Василенко (Україна), представник «Моршинської» Марко Ткачук та міський голова Моршина Руслан Ільницький.

——-

«Разом за природу» – всеукраїнський проект, ініційований ТМ «Моршинська» у партнерстві із Всесвітнім фондом природи в Україні (WWF). Його діяльність спрямована на збереження, оновлення та примноження карпатських лісів і природи України для теперішніх та майбутніх поколінь українців.

Деталі за посиланням:  https://www.facebook.com/zapryrodu/

Будемо раді бачити вас в Моршинському міському парку!