У четвер, 15 листопада 2018 р. скликається чергова ХХХІІІ сесія Моршинської міської ради. Відповідне розпорядження про скликання сесії підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький. На розгляд депутатів пропонується розглянути наступні питання:

1.Про результати діяльності Стрийської місцевої прокуратури в 2018 р.

2.Про внесення змін до показників Програми соціально – економічного та культурного розвитку міста Моршина на 2018 рік

3.Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Моршина на 2017-2020 роки

4.Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік

5.Про передачу видатків на виконання повноважень по наданню медичної допомоги між місцевими бюджетами м.Моршина та м.Львова на 2019 рік

6.Про визначення розпорядника бюджетних коштів по відшкодуванню вартості препаратів інсуліну

7.Про внесення доповнень до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції–мешканців м. Моршина на 2018 рік

8.Про внесення змін до Програми фінансування заходів міських соцпрограм на 2018 рік

9.Про оголошення 2019 року в м.Моршині Роком Зіновія Красівського

10.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул.     Д.Галицького,11 в м.Моршині гр. Балабанському В.І., Балабанському Р.І.

11.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. 50-річчя УПА в м.Моршині гр. Гурій Н.В.

12.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. 50-річчя УПА в м.Моршині гр. Бабкевичу П.П.

13.Про внесення змін до детального плану території по вул. Геологів,10 в м. Моршині

14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва по вул. Івана Франка в м. Моршині гр.Левкович Л.Я.

15.Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків по вул. Геологів в м.Моршині гр. Дуді А.Б,Подільнику І.В., Кузнєцову О.В., Зозулі  С.О., Олійнику О.В., Галику І.В, Николину Р.В., Костіву М.Я., Леніву І.М., Феденчуку В.В, Красовському Ю.М., Палюку  В.Б., Литаєву В.О.

16.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Привокзальна в м. Моршині гр. Левкович І.І.

17.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Івана Франка,40А в м. Моршині гр. Сосновському І.С.

18.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування  гаража по вул. І.Франка 40А в м.Моршині гр. Долішній О.Р.

19.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку по вул. З.Красівського,5 в м. Моршині Іляш Г.В.

20.Про продаж у власність Хомку Ю.Б., Чухену Ю.І. та Головатому П.Б. земельних ділянок під об’єктами нерухомого    майна в м.Моршині

21.Про передачу в оренду земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. І.Франка в м. Моршині Латику Р.Я.

22.Про внесення змін до рішення міської ради від 05.07.2018р. № 655

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної ради, народні депутати України.