Міста-побратими
Обрати сторінку

У четвер, 05 липня 2018 року о 10:00 год в актовому залі Навчально-виховного комплексу “Середня загальноосвітня школа-ліцей”м.Моршин скликається ХХХ сесія Моршинської міської ради 7 скликання. відповідне розпорядження підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький. На пленарному засіданні сесії ради пропонується розглянути наступні питання:

1.Про внесення змін до показників Програми соціально – економічного та культурного розвитку міста Моршина на 2018 рік.

2.Про внесення змін до міського бюджету м.Моршин на 2018 рік.

3.Про внесення змін до податків і зборів на території м.Моршина.

4.Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м.Моршина

5.Про затвердження Умов оплати праці посадових осіб Моршинської міської ради та її виконавчих органів

6.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти у м. Моршині

7.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва гаража по вул.Н.Кобринської гр. Дармонук О.Ф.

8.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Вокзальній в м.Моршині гр. Дулибі О.Ф.

9.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Д.Галицького для ведення садівництва гр. Балабанському В.І.

10.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул. Д.Галицького в м.Моршині Кучмі М.О.

11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. І.Франка(біля № 68) в м.Моршині Лопушанській О.Я.

12.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва по вул. Привокзальна в м. Моршині гр. Мельник А.З.

13.Про надання дозволів на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) по вул. Івана Франка, 29В в м. Моршині Латику Р.М.

14.Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів по вул. 50-річчя УПА (біля № 10) Федосюк М.Я., Павлюк С.Г., Бабкевичу П.П., Гончарук Н.Г.

15.Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування торгівельного об’єкту по вул. Джерельна в м. Моршині

16.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Вокзальна, 18Б в м. Моршині

17. Про розгляд звернення гр. Хомин Л.Ф.

Різне.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної ради, народні депутати України.