У п’ятницю, 20 травня 2022 року о 11:00 в залі засідань Моршинської міської ради (м.Моршин, вулиця Івана Франка, 15) скликається ХХІІ (позачергова) сесія Моршинської міської ради. Відповідне розпорядження про скликання сесії підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький. На розгляд депутатів ради пропонуються такі питання:
1.Про дострокове припинення повноважень старости Станківського старостинського округу та звільнення старости Ковальчука І.М.
2.Про затвердження комплексної Програми забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій Моршинської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022 рік.
3.Про внесення змін до Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами Моршинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
4.Про внесення змін до рішення Моршинської міської ради від 23.12.2021 № 367
6.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території Моршинської ТГ.