Міста-побратими
Обрати сторінку

Скликається XLVIII сесія Моршинської міської ради

У четвер, 23 листопада 2023 року о 11:00 в залі засідань Моршинської міської ради (вул. Івана Франка, 15, ІІ поверх, м.Моршин) скликається XLVIII сесія Моршинської міської ради 8 скликання. Відповідне розпорядження про скликання чергової сесії підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький. На розгляд депутатів міської ради пропонуються такі питання:

1.Про внесення змін до бюджету Моршинської МТГ на 2023 р.

2.Про внесення змін до Програми матеріально-технічної підтримки Збройних Сил України на 2023рік.

3.Про внесення змін до Порядку надання одноразової грошової допомоги з бюджету Моршинської територіальної громади. 
4.Про безоплатну передачу громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських
будівель і споруд на території Моршинської  МТГ.

5.Про оформлення громадянами права власності на земельні ділянки для ведення товарногосільськогосподарського виробництва на території Моршинської МТГ.

6.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Якимечко І.Я. в с.Лисовичі на території Моршинської МТГ.

7.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в с.Довге на території Моршинської МТГ.

8.Про передачу у постійне користування земельних ділянок для обслуговування кладовищ КП «Зелене місто».

9.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення

    товарного сільськогосподарського виробництва на території Моршинської МТГ.

10.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПрАТ”Львівобленерго” на території Моршинської МТГ.

11.Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва торгово-офісного центру з апарат-готелем по вулиці Джерельна,9 в місті Моршині.

Різне.