У четвер, 20 червня 2019 року о 10:00 год в залі засідань скликається XL (позачергова) сесія Моршинської міської ради 7 скликання. Відповідне розпорядження підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький. Міським обранцям пропонуються до розгляду наступні питання:

1.Про внесення змін до податків і зборів на території м.Моршина

2.Про передачу видатків у 2019 рік на виконання повноважень по наданню медичної допомоги мешканцям Пустомитівського району

3.Про надання дозволу КП “Моршинтеплоенерго” на відчуження основних засобів

4.Про надання дозволу на списання основних засобів

5.Про доповнення переліку адміністративних послуг ЦНАП Моршинської міськради

6.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. Івана Франка,40А в м.Моршині гр. Долішній О.Р.

7.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. Івана Франка,40А в м.Моршині гр. Зайшлому І.В.

8.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. Івана Франка,40А в м.Моршині гр. Хрущу В.М.

9.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. 50-річчя УПА,14в/1 в м.Моршині гр. Дмитрук В.М.

10.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Шевченка в м.Моршині гр. Пилипчій І.М.

11.Про внесення змін до рішення Моршинської міської ради від 06.09.2018 № 690, від 04.04.2019р. № 814

12.Про надання дозволу на розроблення детального плану території для реконструкції цеху №2 по вул. Геологів,12А в м.Моршині

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної ради, народні депутати України.