У четвер, 16 листопада 2017 року о 10.00 скликається позачергова сесія Моршинської міської ради. Відповідне розпорядження підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький. На сесії пропонується розглянути 4 питання:

1.Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуальних житлових будинків по вул. Геологів,10 в м. Моршині; Про надання ПЖКГ дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Геологів, 10 в м.Моршині; Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для громадського призначення по вул.Проліскова,8 в м. Моршині Державній прикордонній службі України та про продаж у власність гр.Гергерту О.В. та гр. Николину Д.І. земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна по вул. Івана Франка, 37А в м.Моршині.