У січні 2020 року департаментом внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації оголошено конкурси для інститутів громадянського суспільства. Конкурси проектів відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами). 1. Конкурс з визначення проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки, спрямований на виконання таких завдань: – соціально-економічний розвиток; – культурно-просвітницька діяльність; – аналітична діяльність та проведення соціологічних досліджень; – протидія корупції. Прийом конкурсних пропозицій триває з 13 січня до 14 лютого 2020 року. З умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням: https://loda.gov.ua/news?id=49472.

2. Конкурс з визначення проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році з обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки. Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань: – національно-патріотичне виховання дітей та молоді; – поширення серед дітей та молоді здорового та безпечного способу життя; – створення умов з метою працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді); – утвердження громадянської свідомості й активної громадянської позиції дітей та молоді, в тому числі для молоді з числа внутрішньо переміщених осіб; – забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва; – розвиток неформальної освіти. Прийом конкурсних пропозицій триває з 02 січня до 04 лютого 2020 року. З умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням: https://loda.gov.ua/news?id=49413